Využijte výhodnou půjčku 20000 Kč

Chcete si pořídit kvalitní kuchyňské hrnce, novou ledničku nebo cokoliv do domácnosti v ceně kolem 20 tisíc a schází Vám peníze? Banky i nebankovní společnosti se doslova derou o možnost, jak Vám půjčit - jaké jsou tedy možnosti získání půjčky 20000?

Bankovní půjčka 20000

Máte-li doložitelný příjem a nemáte záznamy v registrech dlužníků, můžete si peníze půjčit v bance. Klasické bankovní půjčky označované jako spotřebitelské úvěry sice začínají většinou na 30000 Kč, v ZUNO bance nebo ČSOB Vám ale půjčí i 20000. Vedle toho máte možnost využít nabídku bankovních kreditních karet nebo kontokorentních úvěrů k běžným účtům – v případě půjčky 20000 Kč je to pravděpodobně ještě efektivnější způsob, jak si půjčit peníze.
Nákup na splátky

Dalším způsobem je možnost využít produktů „Nákup na splátky“, které nabízejí některé nebankovní společnosti – například Home Credit nebo Cetelem. V prodejně, se kterou daná nebankovní společnost spolupracuje, si vyberete zboží a při nákupu požádáte o „Nákup na splátky“. S pracovníkem obchodu pak dořešíte všechny formality a zboží může být Vaše. Získat tímto způsobem půjčku 20000 do hodiny není problém a Vše se dá zvládnout velmi rychle a pohodlně.

Nebankovní půjčky bez příjmu

Pokud prokazatelný příjem nemáte, pro půjčku 20 tisíc se budete muset obrátit na nebankovní společnosti, které poskytují půjčky bez dokládání příjmů. Na našem trhu je to například společnost Provident.

Online informace o půjčkách

Informace o bankovních i nebankovních půjčkách určených nejen pro nákup spotřebního zboží se můžete dozvědět na stránce Univerzální-Půjčka.cz.
© 2022 Kuchyňské-hrnce.cz, všechna práva vyhrazena. Kontakt